Blogi

Termostass

28.02.2018
Termostass

Mõnusalt mugav ja käepärase suurusega (0,36L) termostass on pealt kaetud kummiga, et oleks mugavam käes hoida. Lihtsalt vajuta korgi keskel olevale nupule ja võimalus juua 360° kraadi. Kui oled korgi pealt sulgenud, siis võid julgelt visata termostassi kotti ilma, et peaksid muretsema selle pärast kas kaas lekib. Ei leki, 100% kindel värk. Ja sinu jook seisab kuumana kuni 4 tundi. Loomulikult võid sinna panna ka jäätist ja nautida seda lausa 8 tundi.

Eks kõik asjad vajavad aeg ajalt puhastamist, nii ka termostass. Korgi saad võtta mugavalt osadeks ja võid seda koos tassiga pesta nõudepesumasinas.

Kas sa teadsid, et paljudes kohvikutes ja tanklates saab oma tassiga kuuma joogi soodsamalt.

Linnusöögimajad

27.02.2018
Linnusöögimajad

Landhaus uued toredad linnusöögimajad on saadaval 3-4 erinevas värvitoonis. Linnumajad ja söögimajad ei paku väikestele lindudele ainult väga häid tingimusi, vaid on neile ka heaks kaitseks. Linnumaja on väga lihtne puhastada - seda on võimalik võtta osadeks lahti. Lisaks sellele, et söögimaja saab riputada oksale ja kinnitada seinale, saab seda paigutada ka rõdu servale - selleks on majakesel spetsiaalne kinnitus. 

Linnusöögimaja on mugav täita ja puhastada ning on ka külmakindel. Maja mõõdud on 15x10x24cm. 
Atraktiivne pakend teeb tootest ka ideaalse kingituse.

Avasta uued värvilised linnusöögimajad!