Ostutingimused

Ideedekummut.ee tellimistingimused

Toote tellimine, tasumine, transport

 1. Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks, koguste muutmiseks, ostukorvist eemaldamiseks või tellimuse vormistamiseks liigu ostukorvi peale (üleval paremas nurgas). Klikates "Ostukorvile" saate tooteid eemaldada vajutades „X“.
  2. Täitke kõik punase tärniga tähistatud lahtrid. Kontrollige kas kõik andmed on korrektselt sisestatud.
 2. Valige tarnemeetod – Meie koostööpartneriteks on Eesti Post, kelle teenuse hinnaks on 4€ ja Itella SmartPOST, kelle teenuse hinnaks 2,90. Osade suuremate toodete juurde on juba lisatud, millist tarnet tuleb kasutada. Pakk saadetakse aadressile, mille sisestasite ostukorvis andmeid täites.
 3. Ostu sooritamiseks, vajutage nuppu „Telli“ . Seejärel näete oma tellimust ja ettevõtte panga rekvisiite, kuhu tuleb siis ostusumma kanda. Teile saabub e-postile teade tellimise kohta ja arve.
  5.Teie tellimus kinnitatakse pärast ülekande laekumist, siis loetakse ost sooritatuks ja leping sõlmituks. Seejärel võetakse tellimus töösse.
  6. E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi samal tööpäeval või hiljemalt järgmisel tööpäeval.  Tellimus võetakse töösse peale makse laekumist. Kaup saadetakse/tuuakse 3-7 tööpäeva jooksul peale tellimuse summa laekumist .
 4. Juhime Teie tähelepanu sellele, et kauba saadavus võib muutuda ette teatamata.Juhul kui E-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Teiega ühendust ning vajadusel tagastatakse tasutud summa.

Tagastamine ja toote garantii

 1. 1. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on tarbijal VÕS mõistes võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja raha tagasi saada. Kauba tagastamiseks tuleb saata e-kiri aadressil info@ideedekummut.ee. Kirjas peab olema järgmine info: tagastatav toode, põhjus miks tagastate, tellimuse number. Kaup tagastage postiga meile OÜ Ideede Kummut, Aaviku tee 4, Järve talu, 76617 Tutermaa, Harku vald.
 2. 2. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning ta peab olema originaalpakendis.
 3. 3. Raha kantakse tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 30 päeva jooksul alates kauba tagastamisest.
 4. 4. Kõigile toodetele kehtib pretensiooni esitamise tähtaeg 2 aastat. Toote garantiitunnistuseks on ostu tõendav dokument (tellimus/arve, pangaväljavõte, millest nähtub tehingu sooritamise aeg ning pooled).
 5. 5. Puudusega kauba puhul on tarbijal õigus esitada müüjale pretensioon kahe aasta jooksul alates kauba üleandmise päevast. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, puuduse ilmnemisel e-mailile info@ideedekummut.ee . Pretensioonis märkida järgmine info: tagastatav toode, pretensiooni põhjus, tellimuse number, oma kontaktinfo. Et hilisemaid probleeme oleks lihtsam lahendada, peaks ostja esitama kindlasti ostudokumendi (ostu tõendava dokumendi koopia, milleks võib olla tellimus/arve, pangaväljavõte, millest nähtub tehingu sooritamise aeg ning pooled). Ilma ostu tõendava dokumendita võib müüja probleemi lahendamata jätta.
 6. 6. Müüja ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, hooldamise või rikkumise tõttu.